webtérkép
mailküldés
keresés
vissza a főoldalra
Ön jelenleg a Városlakóknak / Sport / Judo / Hírek / Február végi versenyek oldalon áll
Február végi versenyek
Február 21. (szombat), Ifjúsági Országos Bajnokság Tata. 22-én (vasárnap) Veszprémben voltunk az idei első Körzeti Rangsor versenyen.
Február 21. (szombat), Ifjúsági Országos Bajnokság Tata.
Hédai Melánia ismét dobogón!
Ismét Tata adott otthont a korosztály legrangosabb hazai versenyének. Szakosztályunkat 3 fő képviselte. Meláni nagyszerű versenyzéssel három gyors ipponal kezdett, a döntőben kissé kiengedett és vereséget szenvedett, így ezüst éremmel tért haza.
Nagy Márk jól kezdett, de a négy közé jutásért kikapott és a vigaszágon sajnos aranyponttal vereséget szenvedett, így a 7. helyen végzett.
22-én (vasárnap) Veszprémben voltunk az idei első Körzeti Rangsor versenyen. Nagyon szép létszám jött össze, 22 szakosztály 240 versenyzője mérlegelt. Sajnos betegségek miatt csak 5 fővel tudtunk részt venni.