webtérkép
mailküldés
keresés
vissza a főoldalra
Ön jelenleg a Városlakóknak / Sport / Judo / Hírek / Versenyeredmények oldalon áll
Versenyeredmények
Felnőtt II. o. országos bajnokság, pozsonyi csapatverseny, felnőtt III. o. magyar bajnokság, mikulás kupa eredményei
Ismét eredményeket ért el a JUDO szakosztály:
November 24-én, szombaton a felnőtt II. osztályú országos bajnokságon, 66 kg-ban, Vörös Balázs, az 5. helyen végzett.
December 1-jén az utánpótlás csapat, 3 fő esztergomi judokával kiegészítve, Pozsonyban csapatversenyen vett részt. Nagyon fiatal csapatunk, többen először voltak versenyen, tisztesen helyt állt, 4. helyezést ért el. A csapat tagjai: MOLNÁR DÁNIEL, NAGY SZELLI, KEMENES BALÁZS, FLACH RÓBERT, HÉDAI FANNI, ÁNGYÁN LAURA, OLÁH SZIMONETTA, BÓTYIK BENCE, SZÁLÁSI DÁNIEL.
December 2-án felnőtt III. osztályú magyar bajnokság, UTE csarnok Budapest, NAGY MÁRK, három győzelemmel biztosan lett magyar bajnok, immár második alkalommal, állhatott fel ebben a kategóriában a dobogó tetejére
A hétvégén Tokodaltárón, a mikulás kupával zárjuk az őszi versenyszezont. A téli szünet előtt még egy alap vizsgát tesznek a kezdők,és valamikor a két ünnep között tartanánk a hagyományos év zárónkat.